top of page

Informacje o naszej firmie

Kim jesteśmy?

Od chwili powstania firmy w roku 2000 jesteśmy liderami branży. W ciągu wielu lat rozwoju firmy przyzwyczailiśmy się do współpracy z przedsiębiorstwami różnej wielkości. Nasze produkty dostarczamy hurtowniom i dilerom z całego świata. Wytwarzamy produkty wysokiej jakości, spełniające wymogi najbardziej rygorystycznych norm, będące wynikiem wspólnej pracy.

Zespół

Innowacyjność, talent, zaangażowanie

Firmę PRZEM JACHT tworzą utalentowani ludzie, których kreatywność i pasja nie tylko zaspokajają potrzeby naszych klientów, ale wykraczają daleko poza ich oczekiwania. To właśnie dzięki tym cechom nasza firma rozwija się tak dynamicznie. Każdy członek zespołu wnosi do firmy coś wyjątkowego, ale łączy nas jeden cel: chcemy oferować produkty wysokiej jakości. Więcej informacji na temat naszego zespołu znajdziesz poniżej.

Happy Young Man

R. Woźniak

Kierownik ds. zapasów

R. Woźniak to ważny członek zespołu i osoba, która jest z firmą PRZEM JACHT od samego początku. Nasz Kierownik ds. zapasów czuwa nad tym, aby wszyscy klienci otrzymali dokładnie to, czego potrzebują, i byli w pełni zadowoleni.

Kontakt
Male Portrait

A. Segit

Kierownik działu obsługi klienta

Po błyskotliwej karierze w wielu różnych przedsiębiorstwach, do zespołu firmy PRZEM JACHT dołączyła nowa osoba — A. Segit. Motywacja, ukierunkowanie na wyniki i umiejętności współpracy pomogły nam osiągnąć sukces.

Kontakt
Portrait of Smiling Woman

J. Polak

Kierownik

Od pierwszych dni w firmie PRZEM JACHT J. Polak odgrywa istotną rolę w zespole. Umiejętności, prawdziwa pasja oraz pomysłowość przyczyniły się do rozwoju naszej firmy.

Kontakt
bottom of page